KONST / Litografier / Färglitografi 14655412
nr 1465 5412
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Signerad, HC-upplaga (hors de commerce). Färglitografi, bildmått: 36x25, yttermått inklusive ram: 52x42 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 maj 2022
kl 19:40:35
2/5 19:35:35
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman